HABERLER

2017 Ekonomiye değer katanlarda, en fazla Ar-Ge yapan şirket ödülünü aldık.

BTSO Bursa Ticaret ve Sanayi Odası tarafından bu yıl 44. kez düzenlenen ''Ekonomiye Değer Katanlar 2017'' ödüllerinden ''En Fazla Ar-Ge Çalışması Yapan Şirketler'' ödülüne Teracity Yazılım Teknolojileri layık görüldü.

Podyumpark Davet Salonunda düzenlenen ödül töreninde, ödülümüzü Genel Müdürümüz Osman AKIN, Sn. Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, Sn. Vali İzzettin Küçük ve Sn. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Sn. BTSO Başkanı İbrahim BURKAY ve Sn. BTSO Meclis Başkanı Remzi TOPUK' un ellerinden aldı.

Bilim Sanayi Teknoloji Bakanlığı tarafından 2015 yılından itibaren, Türkiye’nin sayılı Yazılım Ar-Ge Merkezlerinden biri olan, yıllık cirosunun yaklaşık %50’sini Ar-Ge harcamalarına ayıran Teracity Yazılım olarak, ''Ekonomiye En Fazla Ar-Ge Çalışması Yaparak Değer Katan Şirket'' ödülü Türkiye'mizin geleceği için büyük özveri ile çalışan ve dünya devleri ile rekabet eden tüm çalışanlarımızın emeğinin eseridir. Gelişen ve büyüyen Türkiye için çalışmaya ve Ar-Ge yatırımı yapmaya devam edeceğiz.