HABERLER

Teracity V 3.0’ın Tanıtımı yapıldı.

Teracity Yazılım Ar-Ge Merkezi tarafından geliştirilen ve Belediye Yönetim Bilgi Sistemlerine gerek görsellik ve gerekse teknolojik uygulamalar olarak çok sayıda farklılık getirecek olan Teracity V 3.0’ ın tanıtımı yapıldı.

Teracity Yazılım'ın 75 kişilik ekibinden 30’a yakın Ar-Ge personelinin görev aldığı Teracity’nin yeni versiyonu V 3.0 Belediye Yazılım Sektöründeki “En İyi Marka”’ olma yolunda ilerliyor.

Görsel tasarımını tamamen farklılaştırıp ISO 9241-151 kullanılabilirlik standartlarına uygun olarak tasarlandığı ve Başkan’a özel uygulamaların yer aldığı “Mobil Başkan” kolay grafik, özet raporların bulunduğu yeni versiyon Geleceğin Kent Sistemlerinde yeni bir dönem başlatacak.

Mobil uyumlu yapıya sahip olan Teracity V 3.0; telefon, tablet ve bilgisayarlardan kolaylıkla ulaşılabilir olup saha görevi olan belediye personellerine kolaylık sağlıyor.

E-devlet, harita, banka ve modüller arası entegrasyona sahip olan Teracity belediyelerin yönetimini kolaylaştırıyor.

Günümüz teknoloji dünyasında en önemli unsuru olan “Bilgi Güvenliği” için de yetkilendirme, kriptolama, loglama gibi önlemleri alınan Teracity V 3.0’da güvenlik en üst düzeye çıkarılıyor.

Belediye yazılımlarında farklılık yaratacak olan Teracity V 3.0 kullanıcılarıyla Aralık ayında buluşacak.