HABERLER

Teracity Yazılım Akıllı Belediyeler Zirvesinde

Marmara Belediyeler Birliği tarafından geleneksel hale getirilen ve bu yıl 3.sü düzenlenen “Akıllı Belediyeler Zirvesi” 14-15 Mayıs tarihleri arasında Bursa Merinos Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Teracity Yazılım, Akıllı Belediyeler Zirvesi’nde belediye yazılımları olan “Teracity Geleceğin Kent Sistemleri” , Teradesk Elektronik Belge ve Süreç Yönetim Sistemi yazılımları ve sanal gerçeklik uygulamaları ile geleceğin akıllı kentlerinin vazgeçilmez unsuru olan robot uygulamaları ile yer aldı.

Akıllı Belediyeler Zirvesi, küreselleşen dünyanın temel taşlarından biri olan şehirlerin teknolojiye ve güncel gelişmelere uyum sağlamak için ihtiyaç duydukları çözümleri ve geliştirdikleri projeleri bir araya getirme amacı ile Marmara Belediyeler Birliği tarafından düzenlendi. Zirve’nin en ilgi çekici unsuru ise Teracity Yazılım standında sergilenen robot uygulamaları ve telepresence robot idi.

Teracity Yazılım standında yer alan robot uygulamaları ve teleprecense robot, Akıllı Belediyeler Zirvesi’nin en çok ilgi çeken unsuru idi.