HABERLER

Yazılım 2013 ‘te Yerimizi Aldık.

Bilişim Sektörü İş Adamları Derneği’nin (BİSİAD) ve Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) işbirliğiyle düzenlenen "Yazılım 2013 Uluslararası Kongre ve Sergisi" 27-28 Eylül 2013 tarihleri arasında Bursa Merinos Atatürk Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşti.

BİSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Osman Akın, Vali Münir Karaloğlu ve BTSO Başkan Yardımcısı Mustafa Esgin’in konuşmalarının yer aldığı Yazılım 2013 Uluslararası Kongre ve Sergisi’nin açılışına Bursa Milletvekili Mustafa Öztürk, Büyükşehir Belediye Başkanvekili Atilla Ödünç, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey ve sektör temsilcileri katıldı.

Biyesam Genel Başkanı ve Teracity Yazılım Teknolojileri Yönetim Kurulu başkanlığında gerçekleşen “E-DEVLET VE KAMU UYGULAMALARI - YEREL YÖNETİMLER” konulu 1. oturuma, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, NETCAD Kurumsal Temsilcisi Dr. Emin BANK, Teracity Yazılım Teknolojileri CBS Müdürü Fikri HAŞAL konuşmacı olarak katıldılar.

Bisiad Genel Başkanı Teracity Yazılım Teknolojileri Genel Müdürü Sayın Osman AKIN başkanlığında gerçekleşen “SOSYAL MEDYA” konulu 8. oturuma, Bilgi Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Kurumsal İletişim Öğretim Görevlisi Yrd. Doç. Dr. Erkan SAKA, , Bilgi Üniversitesi Öğretim Görevlisi - Dijital İletişim Danışmanı Ercüment BÜYÜKŞENER, Kadir Has Üniversitesi Yeni Medya Bölümü Öğretim Görevlisi İsmail Hakkı POLAT konuşmacı olarak katıldılar.

SERBEST BİLDİRİ Oturumlarının 1. Bölümünde ise Teracity Yazılım Teknolojileri CBS Müdürü Fikri HAŞAL “COĞRAFİ KENT BİLGİ SİSTEMLERİNDE VERİ BİLEŞENİNİN ÖNEMİ” konulu bir bildiri sundu.

Sergi bölümünde açılan stand ile Teracity Yazılım'ın ürettiği veya temsilcisi olduğu ürünler ve projeler katılımcılara tanıtıldı.

“Yazılım 2013 Uluslararası Kongre ve Sergisi” nin düzenlenmesinde emeği geçenlere ve ziyaretleri ile yanımızda olan konuklarımıza teşekkür ederiz.