Sertifika & Ödüllerimiz

Yenilikçiliğin Ticarileştirilmesi Ödülü

Türk Elektronik Sanayicileri Derneği (TESİD) tarafından sektör kuruluşlarının başarılı proje ve süreçlerini kamuoyu ile paylaşmak amacıyla verilir. Teracity Yazılım Bilimp ürünü ile bu ödüle layık görülmüştür.
TESİD

Yenileşim Ödülü

Yenileşim Ödülü, kurumların yenileşimi yönetmesine destek olmayı amaçlar. Teracity Yazılım "Bilgi, İşbirlikleri ve Diğer Kaynakların Yönetimi" kategorisinde birinciliğe layık görülmüştür.
BUSİAD

Euro Cloud Ödülü

Litera Bilişim Teknolojileri "En İyi Kamu Yönetimi Örnek Vakası" kategorisinde Euro Cloud Awards (Avrupa Bulut Ödülleri) ödüllerinin Türkiye ayağında birinci olup ülkemizi Avrupa'da temsil etmiştir.
EUROCLOUD

En Hızlı Büyüyen İlk 100 Firma Ödülü

Türkiye’nin en hızlı büyüyen şirketlerine küresel ölçekte dikkat çekmek için yürütülen “Türkiye 100 Projesi” kapsamında Teracity Yazılım %121 büyüme oranı ile bu ödüle layık görülmüştür.
TOBB & TEPAV

Ekonomiye Değer Katanlar Ödülü

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) tarafından verilir. Teracity Yazılım, "En Fazla Ar-Ge Çalışması Yapan Şirket" kategorisinde Ekonomiye Değer Katanlar ödülüne layık görülmüştür.
BTSO

En Fazla AR-GE Projesi Ödülü

Litera Bilişim Teknolojileri yürütmüş olduğu Ar-Ge projeleri ile ULUTEK Teknoloji Geliştirme Bölgesi tarafından verilen "En Fazla Ar-Ge Projesi Ödülü"ne layık görülmüştür.
ULUTEK

En Başarılı Kamu Projesi Ödülü

Bilişim Sektörü İş Adamları ve Profesyonelleri Derneği (BİSİAD) tarafından düzenlenen Bilişim Ödülleri töreninde Litera Bilişim Teknolojileri "En Başarılı Kamu ve E-Devlet Projesi" ödülüne layık görülmüştür.
BİSİAD

TS ISO/IEC 15504 SPICE Belgesi

Yazılım Süreçleri Değerlendirilmesi ve Organizasyonel Olgunluk sertifikasıdır. SPICE Belgesi, kurum ve kuruluşların geliştirdiği yazılım sistemlerinin kalitesini gösterir.
TSE

TS EN ISO 9001 Kalite Belgesi

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, müşteri beklentileri, ihtiyaçları ve mevzuat şartlarını karşılama yolu ile müşteri memnuniyetinin artırılmasını öngören dünyaca kabul görmüş bir kalite yönetimi sistemi biçimidir.
TSE

TS ISO/IEC 27001 BGYS Sertifikası

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) Sertifikası, kurum ve kuruluşların bilgilerinin gizlilik, bütünlük ve erişilebilirliğinin belirli kriterlere uygun olduğunu kanıtlar.
TSE
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram