KURUMSAL BİLGİLER

KURUMSAL BİLGİLER

Kategori : TeraWEB Yazılım Modülü
Üretim Yeri : Türkiye
Sektör : Belediye
Üretici : Teracity

ÜRÜN BİLGİSİ

Mükelleflere belediye ile ilgili bütçe, meclis ve encümen kararları bilgilerini sunmaktadır.

DİĞER ÖZELLİKLER

01. BÜTÇE BİLGİLERİ SORGULAMA
Bütçe tipi, gelir tipi, müdürlük ve yıl seçenekleri ile belediyenin yıllık olarak gelir tipi ve müdürlük bazında gelir ve gider bütçeleri görüntülenebilmektedir. Bu bilgiler Yıl, Hesap Adı / Müdürlük Adı, Bütçe Tutar, Gerçekleşen Tutar, Kalan Tutar ve Gerçekleşme Oranı başlıkları altında listelenebilmektedir.
02. MECLİS KARARLARI SORGULAMA
Karar no, yıl, ay veya konusu girilerek yapılan sorgulama sonucunda meclis tarafından alınmış olan kararlar, yıl, ay, gündem no, karar no, konu ve karar metni başlıkları altında listelenebilmekte ve Karar Metni’nde alınan kararlar gösterilebilmektedir.
03. ENCÜMEN KARARLARI SORGULAMA
Karar no, yıl, ay veya konusu girilerek yapılan sorgulama sonucunda encümen tarafından alınmış olan kararlar, yıl, ay, gündem no, karar no, konu ve karar metni başlıkları altında listelenebilmekte ve Karar Metni’nde alınan kararlar gösterilebilmektedir.
04. MECLİS GÜNDEMİ SORGULAMA
Gündem no, yıl, ay veya konusu girilerek yapılan sorgulama sonucunda meclis gündemleri, yıl, ay, gündem no, gündem durumu, gündeme alınma tarihi, konu ve gündem açıklama başlıkları altında listelenebilmekte ve Gündem açıklama metninde bilgiler gösterilmektedir.
05. ENCÜMEN GÜNDEMİ SORGULAMA
Gündem no, yıl, ay veya konusu girilerek yapılan sorgulama sonucunda encümen gündemleri, yıl, ay, gündem no, gündem durumu, gündeme alınma tarihi, konu ve gündem açıklama başlıkları altında listelenebilmekte ve Gündem açıklama metninde bilgiler gösterilebilmektedir.
06. KOMİSYON KARARLARI SORGULAMA
Komisyon karar no, yıl, ay veya konusu girilerek yapılan sorgulama sonucunda komisyon kararları, yıl, ay, gündem no, komisyon adı, Komisyon karar tarihi, karar özeti, karar sonucu ve karar başlıkları altında listelenebilmekte ve Karar Metni’nde alınan kararlar gösterilebilmektedir.